Det må jeg si, stilig plassering!

Men veien opp blir vel ikke åpen for kjøring for publikum? Det kan vel muligens legge en begrensning på antall besøkende
Nå leier vi hele området, så da er nok veien åpen både for oss og andre. Men jeg tror vel ikke at vi kan forvente like mange publikummere her, som i byn.
Dette blir nok mer et arrangement, som for en del år siden, som er mer for medlemmene og menigheten... men vi håper jo at en del andre også tar turen!
Tidligere info:Ikke før vi hadde fått alle brikkene til å falle på plass for årets Bug Out bestemmer Fjell kommune seg for å forlenge høstsesongen for publikum på Fjell festning.
Det innebærer at VWACB ikke får arrangere Bug Out om søndagen. Vi er nå kommet så langt at vi ikke ser noen anledning til å snu og satser derfor på å arrangere Bug Out lørdagen, den 10. september, i stedet.
Vi beklager på det sterkeste den siste utviklingen i saken, men ser ikke annen råd enn å gjøre det på denne måten i år.
Årets Bug Out arrangeres på Fjell Festning, lørdag 10. september!
Vi hadde planlagt et litt annerledes BugOut i år, men at det skulle bli som dette det hadde vi ikke hverken planlagt eller ønsket!
Den mest merkbare forskjellen hittil var nok flyttingen av arrangementet fra mai til september. Og som tidligere er vi også i år avhengige av andre når det gjelder arrangementssted. Vi har jobbet med dette en stund, og jeg kan si at de involverte har gjort det de har kunnet for å få kabalen til å gå opp. I går trodde vi at vi var i boks, men så kom altså kontrameldingen i dag. Planen var å arrangere årets Bug Out søndag den 4/9, nå sitter vi igjen med lørdag den 10. september som eneste mulighet på Fjell festning.
Vi satser på å holde på, som vanlig, fra klokken 11:00 til klokken 15:00.
Opplegget blir på mange måter gjenkjennelig med oppstilling av biler, publikumsavstemming og premieutdeling.
For de som ønsker det er delesalg mulig, og VWACB selger klubbeffekter og mat/drikke.
I tillegg vil det arrangeres guidede turer i festningsanlegget, noe man absolutt bør få med seg!
Pre Bug Out går dermed ut.Mer info om arrangementet kommer her og på e-post så snart det er klart.